طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور

طراحی کاتالوگ،طراحی بروشور،طراحی تراکت و فلایتر یکی دیگر از خدمات پله‌آرت است که طراحان پله‌آرت به شما کمک می‌کنند تا به بهترین شکل طراحی کنید، چه در طراحی بر اساس قالب آماده لایه باز و چه در طراحی اختصاصی می‌توانید از پله‌آرت کمک بگیرید.

ما قادر به پردازش پرداخت شما نیستیم. لطفا مجددا تلاش کنید.
از درخواست شما متشکریم!
شماره تأیید شما:

قبل از سفارش به این نکات توجه کنید:

خدمات اختصاصی طراحی کاتالوگ و بروشور

طراحی اختصاصی و اختصاصی سازی فایل لایه باز

بروشور لایه باز سه لت

250 گرافیست حرفه‌ای

تحویل تا 48 ساعت

اختصاصی برند شما

مشاوره طراحی

طراحی کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ و بروشور یکی از مهم‌ترین اجزا هویت برند هر شرکت و کسب و کاری می‌باشد، که طراحی حرفه‌ای آن بر اساس هویت بصری برند شما، توجه به نوع محتوا رنگبندی و سایز انتشار از مهم‌ترین عواملی است که برا طراحی باید به آن توجه شود. 

مشاهده طرح‌های لایه باز کاتالوگ و بروشور

سوالات رایج طراحی اختصاصی اینفوگرافیک

خیر شما می‌توانید طراحی اختصاصی داشته باشید که منحصر به خودتان باشد اما هزینه طراحی اختصاصی بیشتر خواهد بود. 

بله در فرم ثبت سفارش قسمت طرح فوری را انتخاب کنید. 

روی طرح اولیه ارائه شده تا 2 بار می‌توانید اصلاحات انجام دهید. 

بله در نام فایل مورد نظر در فرم سفارش می توانید به این مورد اشاره کنید گرافیست اختصاصی شما بعد از ارسال پیام به شما فایل شما را دریافت خواهد کرد. 

تفاوت کاتالوگ و بروشور

مهم‌ترین تفاوتی که درباره کاتالوگ و بروشور می‌توان مطرح کرد این است که کاتالوگ معمولا دارای محتوای کلی و تیترهای تبلیغاتی می‌شود و هدفش بیشتر معرفی شرکت و خدمات شرکت جهت فروش محصولات و خدمات است، اما در بروشور اطلاعات با جزئیات بیشتری ارائه می‌شود و هدف از ارائه آن آشنایی با نحوه استفاده از محصولات و خدمات می‌باشد.

طراحی کاتالوگ

معمولا کسب و کارها از دو نوع کاتالوگ استفاده می‌کنند کاتالوگ‌های آنلاین که عموما به صورت فایل PDF  می‌باشد و فایل خروجی آن باید نمایش ساده و قابل قبولی در کامپیوتر و موبایل داشته باشد  و نوع دوم کاتالوگ‌های چاپی که فایل خروجی آن باید مناسب چاپ باشد و در این نوع طراحی توجه به رزولوشین و رنگبندی و اندازه بسیار مهم خواهد بود. 

طراحی بروشور

بروشورهای همان طور که از اسمشان پیداست کارکردشان توضیح و شرح محصولات می‌باشد و معمولا در این نوع از طراحی از متن بیشتر استفاده خواهد شد و در طراحی بروشور صفحه چینی مطالب، خوانا بودن آنها و مفید و جامع بودن بسیار حائز اهمیت خواهد بود، در پله آرت با انتخاب فایل‌های لایه‌باز و اختصاصی سازی ان‌ها یک بروشور زیبا و کاربردی داشته باشید.

فرآیند ثبت‌سفارش طرح

طراحی گرافیک

ابتدا انتخاب کنید.

سپس برای سفارشی سازی فرم ثبت‌سفارش را پر کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم