طراحی بنر متحرک، طراحی اسلایدر، طراحی پوستر، طراحی بیلبورد

طراحی بنر Gif  برای وب‌سایت‌های تبلیغاتی، طراحی اسلایدر برای وب سایت و طراحی پوستر جزء مواردی است که مورد نیاز هر کسب و کاری است و می‌تواند بهتر و خلاقانه‌تر محصولات و خدمات شما را به مشتری معرفی کند. از طریق فرم زیر می توانید هرنوع از طراحی بنر را سفارش دهید تا طراحان پله‌آرت به شما کمک کنند طراحی بهتر و با کیفیت‌تری داشته باشید.

ما قادر به پردازش پرداخت شما نیستیم. لطفا مجددا تلاش کنید.
از درخواست شما متشکریم!
شماره تأیید شما:

قبل از سفارش به این نکات توجه کنید:

طراحی بنر متحرک، طراحی اسلایدر، طراحی پوستر

طراحی اختصاصی و اختصاصی سازی فایل لایه باز

طراحی ست اداری

250 گرافیست حرفه‌ای

تحویل تا 48 ساعت

اختصاصی برند شما

مشاوره طراحی

طراحی بنر

در بخش طراحی بنر می‌توانید انواع بنر و پوستر را سفارش دهید، پس از پر کردن فرم ثبت سفارش طراحان پله‌آرت به شما پیام خواهند داد و جزئیات سفارش را با شما نهایی خواهند کرد. طراحی بنر متحرک، طراحی Gif، طراحی اسلایدر، طراحی پوستر از خدمات ویژه این بخش می‌باشد.

سوالات رایج طراحی بنر متحرک و بنر ثابت

خیر شما می‌توانید طراحی اختصاصی داشته باشید که منحصر به خودتان باشد اما هزینه طراحی اختصاصی بیشتر خواهد بود. 

بله در فرم ثبت سفارش قسمت طرح فوری را انتخاب کنید. 

روی طرح اولیه ارائه شده تا 2 بار می‌توانید اصلاحات انجام دهید. 

بله در نام فایل مورد نظر در فرم سفارش می توانید به این مورد اشاره کنید گرافیست اختصاصی شما بعد از ارسال پیام به شما فایل شما را دریافت خواهد کرد. 

در طراحی بنر متحرک و طراحی اسلایدر باید به چه نکاتی توجه کرد؟

اغلب اوقات هدف از طراحی بنر متحرک یا طراحی اسلایدر و همچنین طراحی پوستر اطلاع رسانی و تبلیغات است پس بسیار مهم است که طراحی این موارد بر اساس هدف تعیین شده برای آن کمپین و یا بر اساس مکانی که قرار است منتشر شود توجه شود، که این هم شامل محتوای بنر و هم نوع طراحی است. 

1- طراحی بنر متحرک

طراحی بنر متحرک یا طراحی بنر GIF در ابعاد مختلف امکان پذیر و است و عمده استفاده این نوع بنر درسایت‌های تبلیغاتی پربازدید است و در بخش سفارش می توانید بر اساس اندازه بنرهای یکتانت یا صباویژن یا در اندازه های دلخواه سفارش خود را کامل کنید.

3- طراحی پوستر

معرفی محصولات، خدمات، و رویدادهای شما نیاز به یک پوستر حرفه‌ای دارد که هم می توانید چاپ کنید و در مکان‌های مختلف استفاده کنید و هم در سوشال مدیا و وب سایت خود از آن استفاده کنید.

2-طراحی اسلایدر

هر بازدید کننده سایت در 10 ثاینه اول اگر با سایت شما ارتباط برقرار کرد مابقی وب سایت شما رو هم می‌بینه اگه نه صفحه رو میبنده و میره شاید برای همیشه! همینه که طراحی اسلایدر حرفه‌ای خیلی مهمه و علاوه بر زیبایی که با سایت شما میده باعث جذب مخاطب میشه.

4- طراحی بیلبورد

اجاره بیلبوردهای موجود در خیابان‌ها و اتوبان‌ها کلی هزینه دارند و مبلغ زیادی برای آنها باید پرداخت شود و اگر طراحی مناسبی برای آنها نداشته باشید هرچه هزینه‌کرده‌اید بر باد میرود به همین خاطر باید در طراحی بیلبورد کاملا دقت کنید و از طراحان حرفه‌ای استفاده کنید.

فرآیند ثبت‌سفارش طرح

طراحی گرافیک

ابتدا انتخاب کنید.

سپس برای سفارشی سازی فرم ثبت‌سفارش را پر کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم